Liseler Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liseler Gençlik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Saat

En son konular
» okuyun ya süperr :((
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 12:46 am tarafından emre_iz

» yoklama varrr
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 12:43 am tarafından emre_iz

» şikayetimi söylüyorum
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:59 pm tarafından sevimli_dabbeee

» önerilerimden birtanesi
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:57 pm tarafından sevimli_dabbeee

» Chat box hakkında
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:50 pm tarafından sevimli_dabbeee

» Bi Bakarmısınız
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 5:16 pm tarafından sevimli_dabbeee

» Göremezsem seni sabahları
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 2:05 am tarafından sevimli_dabbeee

» diger sporlar
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 2:02 am tarafından sevimli_dabbeee

» Taksici...
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:59 am tarafından sevimli_dabbeee

» ülkemizde trafik ışıklarının anlamı...
şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:55 am tarafından sevimli_dabbeee

En iyi yollayıcılar
sevimli_dabbeee
şikayetimi söylüyorum I_vote_lcapşikayetimi söylüyorum I_voting_barşikayetimi söylüyorum I_vote_rcap 
ANTİ-ZORBA
şikayetimi söylüyorum I_vote_lcapşikayetimi söylüyorum I_voting_barşikayetimi söylüyorum I_vote_rcap 
*MeRwE*
han03
emre_iz
OsMaN
baby face
İhtilalcp
NickYok
purify
Sayaç
Forum

şikayetimi söylüyorum

2 posters
YazarMesaj
sevimli_dabbeee
Moderatör
Moderatör
sevimli_dabbeee

şikayetimi söylüyorum Empty
MesajKonu: şikayetimi söylüyorum   şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 12:28 am

beni kankam olacaq tarıq bu siteye çagırdı ama ne yapılması gereqtiginin hiçbirini bana sölemedi bu sitenin amacını ne yapılması gereqtigini meraq ediyorum biri bana açıklayabilir mi? acaba...!!!
http://sevimlidabbeee.hi5.com
ANTİ-ZORBA
Admin
Admin
ANTİ-ZORBA

MesajKonu: Geri: şikayetimi söylüyorum   şikayetimi söylüyorum Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 1:36 pm

kardesım sıtenın suankı amacı yeterLı duzeyde uye toplamaq bundan ve sonra her turlu paylasımın her turlu geyıgın we her turlu eglencenın olacayı bı sıte ortaya cıkarmak benı bılıosun kanka gece qunduz sıte ıcın calısıyorum we bıseler bulmaya calısıyorum bıseler yapıyorum sımdıkı amacı 1-2-3-4 ne buLduysaq uye buLmaq ama payLasımcı uye buLmaq !
https://liselergenclik.yetkin-forum.com
sevimli_dabbeee
Moderatör
Moderatör
sevimli_dabbeee

MesajKonu: Geri: şikayetimi söylüyorum   şikayetimi söylüyorum Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:59 pm

tamam kanqa hoş bizde bu yüzden ugraşıoruz gece gündüz gireceq üye olacaq her saat orda olacaq ama bakıyorum gündüz sen bile girmiyorsun ya yapamayız böle kanqa yane hadi bys.
http://sevimlidabbeee.hi5.com

şikayetimi söylüyorum
1 sayfadaki 1 sayfası