Liseler Gençlik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liseler Gençlik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Saat

En son konular
» okuyun ya süperr :((
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 12:46 am tarafından emre_iz

» yoklama varrr
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 12:43 am tarafından emre_iz

» şikayetimi söylüyorum
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:59 pm tarafından sevimli_dabbeee

» önerilerimden birtanesi
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:57 pm tarafından sevimli_dabbeee

» Chat box hakkında
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 11:50 pm tarafından sevimli_dabbeee

» Bi Bakarmısınız
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 5:16 pm tarafından sevimli_dabbeee

» Göremezsem seni sabahları
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 2:05 am tarafından sevimli_dabbeee

» diger sporlar
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 2:02 am tarafından sevimli_dabbeee

» Taksici...
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:59 am tarafından sevimli_dabbeee

» ülkemizde trafik ışıklarının anlamı...
Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 1:55 am tarafından sevimli_dabbeee

En iyi yollayıcılar
sevimli_dabbeee
Göremezsem seni sabahları I_vote_lcapGöremezsem seni sabahları I_voting_barGöremezsem seni sabahları I_vote_rcap 
ANTİ-ZORBA
Göremezsem seni sabahları I_vote_lcapGöremezsem seni sabahları I_voting_barGöremezsem seni sabahları I_vote_rcap 
*MeRwE*
han03
emre_iz
OsMaN
baby face
İhtilalcp
NickYok
purify
Sayaç
Forum

Göremezsem seni sabahları

2 posters
YazarMesaj
han03
Moderatör
Moderatör

Göremezsem seni sabahları Empty
MesajKonu: Göremezsem seni sabahları   Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 12:20 pm

Geçtiğin yollar bana kurşun olur

Kalbimden vurulur ağlarım

Hudutsuz kırılsamda sana

İnanmazsınki hiç kimse yok yüreğimde

Acı çekiyorum desende bana

Acıların benim olsun derim sana

Yüzümü görmek istemessende

Başını çevirsende benden kaçsanda

Kalbime hapsetmişim seni

Işık olmuşsun kara zindan kalbime

Nefesin nefessizliğim olur gülüm

Anladım geri gelmezsin bu defa

Yalnızca seni sevdim

Seni sevdim gülüm……
http://www.yenilikci.org
sevimli_dabbeee
Moderatör
Moderatör
sevimli_dabbeee

Göremezsem seni sabahları Empty
MesajKonu: Geri: Göremezsem seni sabahları   Göremezsem seni sabahları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 2:05 am

tbrkler güsel olmuş saol paylaştıgın için
http://sevimlidabbeee.hi5.com

Göremezsem seni sabahları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-